Tuesday
DESTEK / YARDIM
KAYIT OL
GİRİŞ YAP
 • grafik,logo
 • gaziantep web tasarım
 • antep de web
 • TESLİMAT VE İADE


  1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yoluyla ödemelerinizi
  Ziraat Bankası hesabımızdan (TL) yapabilirsiniz

  2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
  Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  3) Sipariş Bedeli İadesi
  Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Ref Medya üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

  4) Teslimat
  Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin teslimatı aynı gün içerisinde online olarak yapılmaktadır.

  5) Ödeme Takibi
  Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
  Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
  Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
  Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.